| प्रयोग | नींव ऊब ढेर निर्माण |
|---|---|
| प्रोडक्ट का नाम | इंटरलॉकिंग केली बार |
| अधिकतम ड्रिलिंग गहराई | 32m-150m |
| अधिकतम व्यास | 3000 मिमी |
| ताला प्रकार | इंटरलॉकिंग |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| उत्पाद का नाम | घर्षण केली बार |
| अधिकतम ड्रिलिंग गहराई | 76 मीटर |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| प्रयोग | फाउंडेशन बोर पाइल कंस्ट्रक्शन |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| अधिकतम ड्रिलिंग गहराई | 77 मीटर |
| Max Diammeter | 2500mm |
| लॉक प्रकार | घर्षणात्मक |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| प्रोडक्ट का नाम | रोटरी ड्रिलिंग रिग केली बार |
|---|---|
| ट्यूब सामग्री | Q345B/16Mn /27SiMn |
| अधिकतम ड्रिलिंग गहराई | 20-100m |
| अधिकतम ड्रिलिंग व्यास | 400-3000 मिमी |
| रंग | स्वनिर्धारित |
| प्रयोग | उच्च गति सड़क निर्माण पाइलिंग छेद |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional Kelly Bar |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly box for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| पैकेजिंग विवरण | स्वनिर्धारित |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Max Drilling depth | 60m |
|---|---|
| अधिकतम व्यास | 2500 मिमी |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| तत्वों | 3/4/5 |
| Color | Customized |