| प्रयोग | फाउंडेशन बोर पाइल कंस्ट्रक्शन |
|---|---|
| Product name | Customized Down the hole drill pipe |
| Max Drilling depth | 20m-120m |
| अधिकतम व्यास | 2000 मिमी |
| Lock Type | interlocking |
| Condition | Used |
|---|---|
| प्रकार | रोटरी ड्रिलिंग रिग |
| बिजली का प्रकार | डीज़ल |
| Warranty | 6 months |
| OD | 406mm |
| Condition | Used |
|---|---|
| प्रकार | रोटरी ड्रिलिंग रिग |
| बिजली का प्रकार | डीज़ल |
| Warranty | 6 months |
| OD | 355mm |
| उत्पाद का नाम | इंटरलॉकिंग /फ्रैक्शनल केली रॉड |
|---|---|
| वारंटी | 1 साल, 6 महीने |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| प्रकार | मिट्टी ड्रिलिंग बाल्टी |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| रंग | नारंगी |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| प्रकार | अभ्यास |
|---|---|
| Package | SET |
| टुकड़ों की संख्या | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| रंग | नारंगी |
| नाम | केली बॉक्स |
|---|---|
| Material | 35CrMo With heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| पैकेजिंग विवरण | लकड़ी का केस |
| Name | Kelly Box |
|---|---|
| Material | 35CrMo With special heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| पैकेजिंग विवरण | लकड़ी का केस |
| प्रकार | अभ्यास |
|---|---|
| पैकेज | डिब्बा |
| टुकड़ों की संख्या | 1 |
| सामग्री | उच्च गुणवत्ता कार्बन स्टील |
| रंग | कोई अन्य रंग |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| पैकेजिंग विवरण | अनुकूलित |