| Size | Customized Size |
|---|---|
| उत्पाद का नाम | निर्माण मशीनरी के पुर्जे सिंगल वॉल ड्रिल केसिंग बोर पाइलिंग फाउंडेशन बोर पाइल |
| OD | 800-2880mm |
| सामग्री | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Length | 1-6m |
| Type | Drills |
|---|---|
| पैकेज | तय करना |
| Number of pieces | 1 |
| सामग्री | उच्च गुणवत्ता वाले कार्बन स्टील |
| Color | customized |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| प्रकार | अभ्यास |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| रंग | काला |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Condition | Used |
|---|---|
| प्रकार | रोटरी ड्रिलिंग रिग सनी 280 |
| बिजली का प्रकार | डीज़ल |
| Warranty | 6 months |
| Torque | 280kn.m |
| Type | Soil Drilling bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| रंग | नारंगी |
| Oem | available |
| OEM/ODM | स्वागत |
| Type | open type bucket |
|---|---|
| पैकेज | पीसी |
| टुकड़ों की संख्या | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | orange |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| उपयुक्त ब्रांड | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | kelly guide |
| सामग्री | 35CRMO |
| Warranty | 3 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| उत्पाद का नाम | आवरण चालक |
| Max Drilling depth | 75m |
| अधिकतम व्यास | OD 620-OD2500 मिमी |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |