| प्रोडक्ट का नाम | इंटरलॉकिंग और घर्षण केली बार |
|---|---|
| तत्त्व | 4 |
| पहले खंड की लंबाई | 13मी |
| गारंटी | 1 साल, 6 महीने |
| आवेदन | पोस्ट होल खुदाई मशीन, बड़े कैलिबर पाइल फाउंडेशन पिलिंग |
| प्रयोग | नींव का ढेर होल |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar 4 Elements 47 M |
| अधिकतम ड्रिलिंग गहराई | 47 मी |
| Max Diammeter | 500-3000mm |
| लॉक प्रकार | घर्षणात्मक |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| लॉक प्रकार | घर्षणात्मक |
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| नाम | रोटरी ड्रिलिंग रिग स्पेयर पार्ट्स कंस्ट्रक्शन मशीन पार्ट्स पाइलिंग रिग के लिए केली गाइड |
| पैकेजिंग विवरण | ग्राहक |
| सामग्री | ड्रिलिंग बिट के लिए 16mn; केली बार के लिए 16MN/35CRMO; क्यू 235 ट्रेमी पाइप के लिए |
|---|---|
| रंग | अनुकूलित |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| पैकेजिंग विवरण | ग्राहक |
| सामग्री | 16Mn for drilling bit; ड्रिलिंग बिट के लिए 16Mn; 16Mn/35CrMo for kelly bar; |
|---|---|
| रंग | स्वनिर्धारित |
| बिक्री के बाद सेवा प्रदान की गई | वीडियो तकनीकी सहायता, ऑनलाइन समर्थन, विदेशों में सेवा मशीनरी के लिए उपलब्ध इंजीनियर्स, फील्ड रखरखाव |
| नाम | रोटरी ड्रिलिंग रिग स्पेयर पार्ट्स निर्माण मशीन भागों पाइलिंग रिग के लिए केली गाइड |
| पैकेजिंग विवरण | ग्राहक |
| वारंटी | 1 वर्ष |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,Alloy steel |
| Color | Yellow or customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Condition | 100% new kelly bar |
| गारंटी | 1 वर्ष |
|---|---|
| सामग्री | 16Mn for drilling bit; ड्रिलिंग बिट के लिए 16Mn; 16Mn/35CrMo for kelly bar; |
| रंग | स्वनिर्धारित |
| बिक्री के बाद सेवा प्रदान की गई | वीडियो तकनीकी सहायता, ऑनलाइन समर्थन, विदेशों में सेवा मशीनरी के लिए उपलब्ध इंजीनियर्स, फील्ड रखरखाव |
| नाम | रोटरी ड्रिलिंग रिग स्पेयर पार्ट्स निर्माण मशीन भागों पाइलिंग रिग के लिए केली गाइड |
| Name | Bearing |
|---|---|
| सामग्री | मिश्र धातु स्टील |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD600 |
| प्रकार | या ग्राहककृत |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |