| आधार | कैट 336 डी |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| मॉडल | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| पैकेजिंग विवरण | स्वनिर्धारित |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| नाम | केली बॉक्स |
| व्यास | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| उत्पत्ति का स्थान | शेडोंग, चीन |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| नाम | केली गाइड |
| material | 35CrMo |
| Warranty | 3 months |
| आवेदन | फाउंडेशन ड्रिलिंग होल उपकरण |
|---|---|
| यन्त्र | बिल्ली |
| अधिकतम ड्रिलिंग गहराई | 61एम |
| अधिकतम ड्रिलिंग व्यास | 1500 मिमी |
| ब्रांड | सॉइलमेक |
| आवेदन | नींव ड्रिलिंग छेद उपकरण |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Max Drilling Depth | 77M |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| ब्रांड | मिट्टी |
| सामग्री | स्टील / 35 CrMo |
|---|---|
| टाइप | 25t 30t 40t |
| आंतरिक असर | एसकेएफ (एफएजी) |
| फ़ायदा | उच्च गुणवत्ता और कारखाने की कीमतें |
| गारंटी | 3 महीने |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Spearhead |
| Material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| नाम | चरखी |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Size | 400mm |
| Type | or Customerized |
| नाम | चरखी |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Thickness | 330mm |
| Type | or Customerized |