| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Material | Seamless Steel Tube |
| Abrasion resistance | Very High |
| लॉक प्रकार | मल्टी-इंटरलॉक |
| उत्पाद का नाम | मल्टी लॉक रोटरी ड्रिलिंग रिग केली बार |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| अधिकतम ड्रिलिंग गहराई | 20-100 मी |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Product Name | Jietaihongli Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 58.5M |
| अधिकतम टोक़ | 260kNm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares Kelly Bar |
| Product Name | OD406 x4 x16.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 61.5M |
| अधिकतम टोक़ | 200kNm |
| Element | 4 |
| पहला खंड लंबाई | 16.5 मी |
| प्रयोग | रोटरी पाइलिंग रिग ड्रिलिंग |
|---|---|
| प्रोडक्ट का नाम | OD394mm रॉक इंटरलॉकिंग और घर्षण केली बार |
| अधिकतम ड्रिलिंग गहराई | 40m |
| अधिकतम व्यास | 1500 मिमी |
| ट्यूब के प्रकार | सीलरहित गोल स्टील ट्यूब |
| प्रयोग | हाई स्पीड रोड कंस्ट्रक्शन पाइलिंग होल |
|---|---|
| प्रोडक्ट का नाम | OD406mm रॉक इंटरलॉकिंग और घर्षण केली बार |
| अधिकतम ड्रिलिंग गहराई | 70m |
| अधिकतम व्यास | 3000 मिमी |
| ताला प्रकार | पूर्ण इंटरलॉकिंग |
| प्रयोग | पिलिंग रिग ड्रिलिंग होल निर्माण |
|---|---|
| प्रोडक्ट का नाम | केली बरो |
| अधिकतम ड्रिलिंग गहराई | 40m |
| अधिकतम व्यास | 2000 मिमी |
| ताला प्रकार | इंटरलॉकिंग और घर्षण |
| प्रयोग | नींव ढेर छेद |
|---|---|
| प्रोडक्ट का नाम | इंटरलॉकिंग केली बार |
| अधिकतम ड्रिलिंग गहराई | 120मी |
| अधिकतम व्यास | 3000 मिमी |
| ताला प्रकार | इंटरलॉकिंग और घर्षण |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| आवेदन | नींव ड्रिलिंग होल |
| Length | Up to 80M |
| वारंटी | 1 वर्ष, अनुपलब्ध, |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |