| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| सामग्री | उच्च गुणवत्ता वाले कार्बन स्टील |
| Color | customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| बोल्ट | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| उत्पाद का नाम | निर्माण मशीनरी के पुर्जे सिंगल वॉल ड्रिल केसिंग बोर पाइलिंग फाउंडेशन बोर पाइल |
| सामग्री | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| brand | soilmec , teg , zoomlion, xcmg |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| स्थिति | प्रयुक्त |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| बिक्री के बाद सेवा प्रदान की जाती है | विदेशों में सेवा मशीनरी के लिए उपलब्ध इंजीनियर्स, वीडियो तकनीकी सहायता, ऑनलाइन समर्थन |
| आकार | अनुकूलित आकार |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| सामग्री | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Bolts | 8-16 |
| लम्बाई | 1-6 मी |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| मशीन का प्रकार | ड्रिलिंग उपकरण |
| प्रमाणन | ISO9001 |
| Type | Drill TOOLS |
|---|---|
| सामग्री | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| रंग | किसी अन्य रंग |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| प्रकार | अभ्यास |
|---|---|
| Package | SET |
| टुकड़ों की संख्या | 1 |
| Material | Q345B |
| रंग | किसी अन्य रंग |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 57.5 |
| Weight | 55T |
| Machine type | 158H |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| पैकेजिंग विवरण | ग्राहक |