| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| पैकेजिंग विवरण | पैकेज विकल्प: मानक पैकेजिंग और शिपिंग: प्लास्टिक की फिल्म के साथ पैलेट |
| प्रयोग | इंटरलॉकिंग केली बार |
|---|---|
| Product name | Drive section |
| Max Drilling depth | 30m-100m |
| Max Diammeter | 4700mm |
| Lock Type | interlocking |
| Name | BFZ80 |
|---|---|
| Tip Material | Alloy steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| कठोरता | 42HRD |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| उत्पाद का नाम | संयुक्त प्रकार केली बार OD440/3/13M |
|---|---|
| Element | 4 |
| Drilling depth | 32m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| आवेदन | बड़े कैलिबर पाइल फाउंडेशन पिलिंग |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| धाराओं की संख्या | 3/4/5 |
| पैकेजिंग विवरण | ग्राहक |
| Name | Chain assembly |
|---|---|
| टिप सामग्री | 40Mn |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Type | pc120 |
| नाम | मोटर |
|---|---|
| Material | cast iron |
| आवेदन | Buaer Sorymec imt Mait Casagrane Pilen |
| Hardness | hard |
| कार्य दबाव | 0-1000 ((mpa) |
| Condition | New |
|---|---|
| आवेदन | रोटरी ड्रिलिंग रिग के साथ काम करें |
| ब्रांड नाम | JTHL |
| Quality | Reliable Highest |
| दबाव | इंटरलॉकिंग, घर्षण, संयुक्त |
| नाम | रेक्सरोथ मोटर |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| कठोरता | सख्त |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| नाम | रेक्सरोथ मोटर |
|---|---|
| सामग्री | कच्चा लोहा |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |